Επικοινωνήστε μαζί μας

Θέσεις Εργασίας

Εφόσον θεωρείτε ότι μπορείτε να αποτελέσετε μέλος μιας εταιρείας με ηγετική θέση στον κλάδο και διαθέτετε χαρακτηριστικά όπως η ομαδικότητα, ο επαγγελματισμός και η ακεραιότητα, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό εδώ.

 Όλα τα στοιχεία του βιογραφικού σας σημειώματος θεωρούνται ως αυστηρώς εμπιστευτικά, δε δημοσιοποιούνται μερικά ή συνολικά και χρησιμοποιούνται με τη συγκατάθεσή σας αποκλειστικά και μόνο για την αξιολόγηση των τυπικών σας προσόντων, με αντικειμενικότητα και αξιοκρατία. Το βιογραφικό σας σημείωμα καταχωρείται στη βάση υποψηφίων της εταιρείας μας με σκοπό την μελλοντική αναφορά σε αυτό και την ενημέρωση σας σε περίπτωση ενδιαφέροντος για μελλοντική συνεργασία. Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού της εταιρείας μας για πρόσθετες πληροφορίες ή διευκρινίσεις.

Stewarding -Λάντζα

Description

Manifest Services προσλαμβάνει εργαζόμενους για 8ωρη απασχόληση σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στην περιοχή της Βουλιαγμένης για τις κάτωθι ειδικότητες:

  • Λάντζα
  • Καθαριστές κοινόχρηστων χώρων ξενοδοχείου
  • Επαγγελματίες Καθαριστές

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πιστοποιητικό Υγείας (απαραίτητο κυρίως για την θέση στη Λάντζα)
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική γλώσσα
  • Βασικές γνώσεις στην Αγγλική γλώσσα
  • Δυνατότητα Εργασίας στην Ελλάδα
  • Ενθουσιασμός & όρεξη για εργασία
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Χαμόγελο & Ευγένεια

Benefits

Παρέχονται:

  • μεταφορά από μετρό Ελληνικό και επιστροφή
  • μίση ώρα διάλειμμα & ένα γεύμα την ημέρα
  • μικτός μισθός για πρωινό ωράριο από 680 €
  • μικτός μισθός για νυχτερινό ωράριο από 850 €

Παρακαλώ κάντε κλικ για να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας ή καλέστε μας στο 2113456748.

Επαγγελματίες Καθαρίστριες

Προφίλ Υποψηφίου:

Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση χωρών εστίασης με έμφαση στο service και τον καθαρισμό αυτών.
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Οργανωτικό ήτα και διάθεση για ομαδική εργασία.
Έμφαση στη λεπτομέρεια και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα.
Αίσθημα ευθύνης κατά την διαχείριση ευαίσθητων προσωπικών πληροφοριών
Καθήκοντα Θέσης:

Προετοιμασία Μπουφέ
Καθαρισμός χώρων εστίασης
Εξυπηρέτηση πελατών
Ανεφοδιασμός αποθηκών και αναγκών χωρών
Προετοιμασία Παραγγελιών
Απογραφή προϊόντων
Επικοινωνία και σωστή συνεργασία με τους εκπροσώπους των χωρών
Αποτελέσματα Θέσης:

Άψογη εικόνα των χώρων που εξυπηρετούμε
Ικανοποιημένοι πελάτες – επισκέπτες
Μισθός / Παροχές

• 8ωρή μόνιμη απασχόληση σε κυλιόμενο ωράριο
• Παρέχεται εκπαίδευση του προσωπικού για τα καθήκοντα του

Τα βιογραφικά αποστέλλονται στο: cv@manifest.gr

Δείτε το άρΘρο

HR Planner

Manifest αναζητά στέλεχος για την κάλυψη της θέσης εργασίας:

HR Planner

Responsibilities:

  • Managing replacement requests
  • Managing staff annual/seek leaves
  • Managing project time schedules
  • Get in touch with a pool of >700 people

  • Experience 1-3 years in a similar position
  • Excellent Communication Skills
  • Organizational Skills
  • Teamwork and Method
  • Excellent knowledge of MS Office applications (especially excel)
  • Basic knowledge of Labor Legislation
  • Good knowledge of English
  • Bachelor degree

Benefits

  • Gross Salary 1000,00 € per month
  • Ticket Restaurant 120,00 € per month
  • Travel Expenses 100,00 € per month
  • Annual Bonus
  • Laptop & Mobile phone
  • Private Health Insurance
Members Area