![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
3RD FMDAY 2018
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d5d6cb3a605798c18c0486_0127-300x207.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=207)
Το HFMA είναι ο σύνδεσμος των επαγγελματιών του Facility Management, που στόχο έχει την ενδυνάμωση και αναβάθμιση του κλάδου. Έχει 23 τακτικά και 6 συνδεόμενα μέλη ενώ απασχολεί πάνω από 10.000 εργαζόμενους. Στο Διοικητικό Συμβούλιο, ως ένας των αντιπροέδρων, είναι ο Γενικός Διευθυντής της εταιρείας μας, κύριος Φαρλέκας Γιώργος (δεξιά στην εικόνα). Πρόσφατα πραγματοποιήθηκε το ετήσιο συνέδριο FM Day 2018 στον Ιππόδρομο Μαρκόπουλου το οποίο παρακολούθησαν πάνω από 180 άτομα.