![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Bronze Award 2015 στην κατηγορία Ιmpact on Sustainability
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65cf775a9be9a5b998b5f00e_0031-1-300x225.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=225)
Βραβείο Bronze στην κατηγορία Ιmpact on Sustainability απέσπασε η Manifest Services στα Facility Management Awards 2015, που διοργάνωσε το Plant Management της Boussias Communications. Τα κριτήρια επιλογής εστίασαν σε έργα, υπηρεσίες ή καινοτομίες που εφαρμόζουν οι πάροχοι υπηρεσιών διαχείρισης εγκαταστάσεων και χαρακτηρίζονται από υψηλά πρότυπα βιωσιμότητας και πρωτοβουλίες προστασίας του περιβάλλοντος. Το έργο, με το οποίο η Manifest υπέβαλε υποψηφιότητα στον διαγωνισμό, αφορούσε την Υλοποίηση και Διαχείριση Περιβαλλοντολογικού Προγράμματος για 3 κτίρια διοίκησης του Ομίλου ΟΤΕ – COSMOTE. Δείτε την απονομή εδώ.