![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
H Manifest Services επιθεωρήθηκε με επιτυχία από την TÜV AUSTRIA Hellas
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d363736df829d21997ef3b_0155-300x225.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=225)
Η Manifest Services επιθεωρήθηκε για ακόμη μια φορά με επιτυχία από την TÜV AUSTRIA Hellas κατά ISO 9001, 14001 & 18001. Τα συστήματα Περιβαλλοντικής Διαχείρισης, Διαχείρισης Ποιότητας και Υγείας & Ασφάλειας στην εργασία αποτελούν βασικά εργαλεία της εταιρικής διαχείρισης και η εφαρμογή τους υποδηλώνει εταιρική υπευθυνότητα και προσπάθεια για τη μείωση της αλόγιστης χρήσης ή και σπατάλης των πόρων.