![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Η OTIS μας εμπιστεύεται τα Soft Services
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d74c9c3a605798c18c193f_otis_101220-nologo-500x375.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=320&h=240)
Καλωσορίζουμε με μεγάλη χαρά την OTIS, αναλαμβάνοντας υπηρεσίες καθαρισμού και διαχείρισης αναλωσίμων στις κεντρικές γραφειακές εγκαταστάσεις της στη Ν. Ιωνία, σε ένα κτίριο 1.500 τ.μ. με περισσότερους από 100 εργαζόμενους.
Η OTIS είναι κορυφαία εταιρεία κατασκευής, εγκατάστασης και συντήρησης ανελκυστήρων και κυλιόμενων κλιμάκων στον κόσμο. Δημιουργεί λύσεις για κάθε επιβάτη, σε κάθε κτίριο για να είναι διαρκώς σε κίνηση.
Ε υχαριστούμε την OTIS για την εμπιστοσύνη!