![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Νέα Συνεργασία με τη RAFARM A.E.B.E.
Καλωσορίζουμε την έναρξη της συνεργασίας μας με την RAFARM A.E.B.E., αναλαμβάνοντας Υπηρεσίες Καθαρισμού για τις εγκαταστάσεις Παραγωγής στην Παιανία Αττικής.
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65dc555c3a605798c18c3d93_rafarm_news0922-GR-500x300.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=320&h=192)
Η RAFARM ξεκίνησε τη δραστηριότητά της το 1974. Με περισσότερα από 150 διαφορετικά φαρμακευτικά προϊόντα, εξαγωγές και συνεργασίες στην Ευρώπη και σε όλο τον κόσμο, κατατάσσεται ανάμεσα στις 5 μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρείες φαρμάκων.
Ευχαριστούμε τη RAFARM για την εμπιστοσύνη!