![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Νέα συνεργασία με την Εθνική Τράπεζα της Ελλάδας
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d5e1bb3a605798c18c052f_ethniki-300x145.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=145)
Η Εθνική Τράπεζα ιδρύθηκε το 1841 και αποτέλεσε την πρώτη τράπεζα του νεοελληνικού κράτους, με καθοριστική συνεισφορά στην οικονομική ζωή του τόπου σε αυτά τα 177 χρόνια ιστορίας της. Σήμερα η Εθνική ηγείται ενός από τους μεγαλύτερους και ισχυρότερους Ομίλους χρηματοοικονομικών υπηρεσιών στην Ελλάδα, με δυναμική συμβολή στη στήριξη της Ελληνικής οικονομίας και τον αναπτυξιακό και κοινωνικό μετασχηματισμό της χώρας. Η Εθνική προσφέρει ευρύ φάσμα χρηματοοικονομικών προϊόντων και υπηρεσιών που ανταποκρίνονται στις συνεχώς μεταβαλλόμενες ανάγκες επιχειρήσεων και ιδιωτών.
H Μanifest ανέλαβε πρόσ φατα τα soft services των εγκαταστάσεων της Εθνικής Τράπεζας επί της Αιόλου και την Λ. Κηφισίας, καθώς και 74 καταστημάτων νοτίου και κεντρικής Αττικής.