![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Ανάληψη soft services στο εργοστάσιο της Upfield
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d736413a605798c18c17b9_Elais-%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CC%81%CF%83%CE%B9%CE%BF-300x188.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=188)
Η Upfield εμπιστεύεται τη Manifest, αναθέτοντάς της τις υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης πρασίνου στο εργοστάσιό της στον Πειραιά. Η Upfield αποτελεί τη μεγαλύτερη εταιρεία καταναλωτικών προϊόντων με βάση τα φυτά στον κόσμο και είναι ο #1 παραγωγός spreads με βάση τα φυτά παγκοσμίως.
Η ανώτατη ποιότητα των υπηρεσιών της Manifest συνδέεται απόλυτα με τα πρότυπα της Upfield.