![](/static/1b7a7681aea023406e3df32619d5a899/98d93/post-header.jpg)
Νέα συνεργασία με την Eurobank
![](https://images.prismic.io/manifestgr/65d6140d3a605798c18c09af_diktyo-katastimaton-mobile-600-400-300x200.jpg?auto=format%2Ccompress&fit=max&w=300&h=200)
Η Manifest έχει τη χαρά να αναλαμβάνει τη διαχείριση εγκαταστάσεων της Eurobank, μία από τις 4 μεγαλύτερες τράπεζες της Ελλάδας. Το όραμα της, να είναι η πιο ανθρωποκεντρική τράπεζα στην Ελλάδα, χτίζοντας μακροχρόνιες σχέσεις εμπιστοσύνης. Να παρέχει πρόσβαση σε ψηφιακές επιλογές αιχμής, δημιουργώντας αξία για τους πελάτες, τους εργαζόμενους, τους μετόχους της και την κοινωνία.